EKSUN GIDA TARIM VE TİC. A.Ş
1995 yılında Muratlı/Tekirdağ’da kurulmuş olan Eksun Gıda, Bühler teknolojisi ile donanmış günlük 450 MT buğday kırma kapasitesi, organize dağıtım ağı ve 40.000 MT buğday depolama kapasitesiyle bölgesindeki en büyük ve modern un üretim tesisleri arasında bulunmaktadır.

Beyaz ekmek unu üretimindeki yüksek pazar payının yanı sıra, Eksun Gıda Euromix markası ile satılan tahıl unu, tam buğday unu ve esmer ekmek unu üretiminde önemli yurt içi pazarında önemli bir paya sahiptir. Eksun Gıda yurt çapındaki un satışları ve ihracatlarıyla, İstanbul Sanayi Odasının yayınladığı Türkiye’nin en büyük 500 firması listesindeki haklı yerini almıştır.

Bünyesinde barındırdığı çok sayıdaki gıda ve ziraat mühendisleriyle Eksun Gıda, yakaladığı ürün kalitelerindeki standardizasyon sayesinde yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmış ve bu başarısını devam ettirmek adına en üst seviyedeki sağlık ve güvenlik şartları altında üretim yapmaktadır. Eksun Gıda ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına ve gıda güvenliği (hijyeni) yönetimi sistemleri HACCP belgesine sahiptir.

Sinangil Gıda San. Tic. Paz. A.Ş.
Adres : Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 34 Altunizade 34662 Üsküdar-İstanbul / TÜRKİYE
Tel : 0216 513 24 00
Fax : 0216 544 24 04
Web : www.eksun.com.tr
Gerçek Düşler | Reklam ve İletişim