SİNANGİL GIDA SAN. TİC. PAZ. A.Ş.
Türkiye’nin lezzet markası olarak 1963’ten bu yana gıda sektöründe hizmet veren Sinangil, 1970 yılında Türkiye’nin ilk paket ununu piyasaya süren marka unvanını gururla taşımaktadır.

Sinangil, günümüzde bir mutfak markası olarak geniş ürün yelpazesiyle marka bilinirliliğini unun ötesine taşımıştır. Gıda alanında yaptığı Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları, ürün çeşitliliği, kalite ve pazar penetrasyonu, bugün Sinangili ülkemizdeki lider mutfak markalarından biri konumuna getirmiştir.

Bugün Sinangil şemsiyesi altında, perakende ürün grubunda; çok amaçlı paket un, özel amaçlı paket unları, kek unları, fonksiyonel unlar, hazır ekmek karışımları, pişirme yardımcıları, glütensiz un ve endüstriyel ürün grubunda; kek miksleri, pastacılık toz karışımları, garner ekmek karışımları, power ekmek karışımları satışları yapılmaktadır.

Sinangil markası, 2006, 2007, 2008 ve 2009 yıllarında Nielsen tarafından yapılan markalar araştırmasında kendi sektöründe en çok bilinen marka olarak seçilmiştir. Sinangil, gıda sektöründe öncü bir firma olarak Avrupa’nın ve Dünya’nın gıda eğilimlerini Türkiye’ye taşımaktadır.

Sinangil Gıda San. Tic. Paz. A.Ş.
Adres : Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 34 Altunizade 34662 Üsküdar-İstanbul / TÜRKİYE
Tel : 0216 513 24 00
Fax : 0216 544 24 04
E-mail : info@sinangil.com.tr
Web : www.sinangil.com.tr
Gerçek Düşler | Reklam ve İletişim