ALTINAPA DEĞİRMENCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş
1950 yılında Konya’da kurulmuş olan Altınapa Un Fabrikası, bugün gelişmiş laboratuarları, el değmeden üretim yapabilen otomasyon sistemi, günlük 650 ton kapasiteli 3 üretim hattı, 40.000 tonluk kuru buğday siloları, 5.000 tonluk un siloları ile bölgesindeki en modern tesisler arasında yer almaktadır.

Ürün kalitesi, kapasitesi, etkin kalite anlayışı ve deneyimli ekibiyle un üreten işletmeler arasında önemli bir yer edinmiş olan Altınapa Değirmencilik; gerek iç, gerekse dış piyasada ciddi bir pazar payına sahiptir. En önemli markası olan Alpa unları, özellikle baklavalık, böreklik vs. gibi piyasadaki özel amaçlı lüks un kategorilerinde en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Bu hizmet ve kalite anlayışıyla Altınapa Değirmencilik, gerçekleştirdiği un ihracatı ve diğer döviz kazandırıcı faaliyetleriyle bölgesindeki firmalardan ayrılmış ve İstanbul Sanayi Odasınca hazırlanan Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu listesindeki haklı yerini almıştır.

Altınapa Değirmencilik Ankara, İstanbul ve Konya olmak üzere 3 bölge müdürlüğü ve yurt çapında birçok ofisi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Altınapa Değirmencilik Tic. Ve San. A.Ş.
Adres : Ankara Yolu Üzeri, No: 259 Konya
Tel : 0332 234 30 60
Fax : 0332 238 95 16
E-mail : info@altinapa.com.tr
Web : www.altinapa.com.tr
Gerçek Düşler | Reklam ve İletişim