Haberler

Genç Profesyonellerin Enerjisi Eksim’den!

19
Şub 2024

Eksim Holding Genç Enerji Programı ile Yeni Yeteneklerini Arıyor

 

Eksim Holding, enerjiden gıdaya, yenilenebilir kaynaklardan sermaye yatırımlarına kadar çeşitli sektörlerde deneyim kazanma ve kariyerine güçlü bir başlangıç yapma fırsatı sunan Genç Enerji Programı'nın dördüncü dönemi için başvuruları 19 Şubat’ta açtı. 2021'den bu yana genç yetenekleri destekleyen program, bugüne kadar 202’den fazla genç profesyoneli iş dünyasına kazandırdı. Genç Enerji programı hakkında bilgi veren Eksim Holding İnsan Kaynakları Direktör Vekili Mehmet Fatih Korkut “Bu yıl da 19 Şubat'tan itibaren yapılabilen başvuru sürecimizle, enerjik ve tutkulu yeni mezunları ve genç profesyonelleri ailemize katmaya hazırız. Programımız adaylara deneyim kazanma fırsatı sunmanın yanı sıra, kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyici eğitimler de sağlayacak” şeklinde konuştu. Programa başvurular https://eksimgencenerji.com/ adresinden gerçekleşebiliyor.

 

Eksim Holding, sürdürülebilir bir kariyer için bitmeyen enerjinin adresi olmaya bu yıl da devam ediyor. Holdingin çeşitli sektörlerde kariyer fırsatları sunan Eksim Genç Enerji Programı'nın dördüncü dönemi için başvurular 19 Şubat 2024 tarihinde başladı. Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve genç profesyoneller için hazırlanan program, 2021'den bu yana 202'den fazla genci iş dünyasına kazandırdı. Program, İstanbul ve Diyarbakır'daki ofislerde yüz yüze gerçekleşecek ve katılımcılara hem iş deneyimi hem de profesyonel gelişim fırsatları sunacak.

 

Başarılı adaylar 1 Temmuz'da iş hayatına başlayabilecek

Genç Enerji programına; 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yeni mezunlar, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile 1 yıldan az iş deneyimine sahip ve 1999 yılı ve sonrası doğumlu olan herkes başvurabilecek. Başvuru süreci 31 Mart'a kadar devam edecek olan program kapsamında başarılı adaylar 1 Temmuz'da profesyonel iş hayatına başlayabilecek. Genç Enerji adayları; genel yetenek ve İngilizce testleri, video mülakat ve kişilik envanteri, insan kaynakları ve iş birimi mülakatları ile değerlendirilecek.

 

Enerji dolu bir kariyer yolculuğu da vaat ediyor

Katılımcılarına sadece iş deneyimi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda çeşitli eğitim programları aracılığıyla kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen program, yenilikçi bir çalışma ortamı ve enerji dolu bir kariyer yolculuğu da vaat ediyor. Eksim Holding'in İstanbul ve Diyarbakır'daki ofislerinde çalışma fırsatı sunulan gelişim programına adaylar, Eksim Genç Enerji'nin resmi web sitesinden başvurabilecek.

 

“202'den fazla genci iş dünyamıza başarıyla entegre ettik”

Eksim Genç Enerji programına ilişkin açıklamalarda bulunan Eksim Holding İnsan Kaynakları Direktör Vekili Mehmet Fatih Korkut, Eksim Genç Enerji programını genç yeteneklerin potansiyellerini keşfetmeleri ve profesyonel kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapmaları için hayata geçirdiklerini belirtti. Korkut, “2021'den bu yan programımız aracılığıyla 202'den fazla genci iş dünyamıza başarıyla entegre ettik. Bu yıl da 19 Şubat'ta başlayacak olan başvuru sürecimizle, enerjik ve tutkulu yeni mezunları ve genç profesyonelleri ailemize katmaya hazırız. Programımız adaylara çeşitli sektörlerde deneyim kazanma fırsatı sunmanın yanı sıra adayların kişisel ve profesyonel gelişimleri için destekleyici eğitimler de sağlayacak” şeklinde konuştu.

Programa başvurular https://eksimgencenerji.com/ adresinden gerçekleşebiliyor.

Diğer Haberler